alloy antanna poles

Šī sadaļa paredzēta tēmām un diskusijām, kas neatbilst citām kategorijām. Aktuālu Latvijas radio amatierisma jautājumu apspriešana, priekšlikumi utt

alloy antanna poles

Postby YL3JC » Tue Feb 21, 2017 11:25 pm

Im sorry I speak very little Latvian but hope somebody can help , I have moved to Latvia (Balvi) from Ireland and I am wondering where I could buy alloy pole's for mounting antenna's , Also any information on up and coming rallie's would be super . 73 Harry
YL3JC

Re: alloy antanna poles

Postby YL3AD » Sat Feb 25, 2017 3:51 pm

Labdien (good Afternoon), Harry!
Kas ir (what do You mean - what is) alloy ANTENNA poles?
Vai nevar paskaidrot (is it possibble to describe a bit deeper, please?) sīkāk, lūdzu?
Kas par sakausējumu dzelzs, magnijs vai kāds cits (iron alloy or something an other please?)
Es vakar aizsūtīju Jums personisku vēstulīti (I tried to sent Personal Message yesterday - check it please).
Būtu priecīgs saņemt atbildi (I would like to get an answer, please).
73! Janis, YL3AD
YL3AD

Postby YL3JC » Sun Feb 26, 2017 9:11 pm

Hi Janis , im looking for where to buy any light steel pole/tube about 5 meters long for mounting antenna's on , I sent you a return message 73, Harry YL3JC
YL3JC

Postby YL3AD » Sat Mar 04, 2017 4:03 pm

HI, Harry - sveiks, Harry!
Piedod lūdzu par tiik novēlotu atbildi, bet cerēju, ka kāds cits, kompetentāks amatieris pieteiksies tev palīgos.
Ja jau Tev nepieciešama tikai 5 metrus gara (augsta) masta daļa, tad tas varētu nozīmēt, ka domā savu antenu sistēmu veidot tā,
lai tā tad, kad to nelieto, būtu "pus-paslēptā" stāvokolī, kas, šķiet, ir vispār pieņemta norma Britu salās!
Mūsu vadošie amatieri, tāpat kā lielākā (ievērojamākā) latvijas iedzīvotāju daļa rīkojas savādāk: ja ceļ, tad ceļ augstas, stabilas konstrukcijas,
BET, diemžēl, kaut kur mežā vai dziļi laukos, Mērķis viens un tas pats: lai vienkāršiem ļaudīm, kuriem neizprotamas lietas nepatīk, nerēgotos acīs!
Tādas konstukcijas daži mūsu amatieri metina paši.
No šeit, forumā piereģistrētiem amatieriem varu ieteikt aprunāties ar Gunāru, YL2GD. Viņam kaimiņos, netālu no Alūksnes atrodas, varētu teikt, tuvi draugi YL2SM un YL2KO, kuri tāpat metina savas konstrukcijas. To visu var redzēt YL2SM un YL2GD mājas lapās:
http://www.lral.lv/yl2gd.htm
un:
http://www.lral.lv/yl2sm.htm
http://www.lral.lv/yl2sm/YL2SMantenas.htm

"Profesionāls", bet visai augstu cenu gribošs amatieris ir Atis, YL2PA.
Viņam arī, varbūt, var aizsūtīt "PERSOMNAL MAIL"
Vai sākumam ar šādu informāciju pietiks?

73! Jānis, YL3AD
YL3AD

Postby YL3JC » Mon Mar 06, 2017 10:48 pm

Paldies Janis , your help ir loti labi :D . es runaju mazliet Latviski bet .....I try to practice , my wife Aija translated your text for me ! I will build a small tower in 2018
but the metal antenna poles are just to get me on the air for the moment , you can see my current set up on my you tube channel (Amateur radio from YL3JC) and an example
of my current antenna ! my face book page is Harry Harrison YL3JC . es ceru kads latviesu radio Amatieris atsutis man draudzibas uzaicinajumu ......Aija told me how to write this :D :D :D
ok liels Paldies Janis I will check those links on web ,
73 no Harry
YL3JC

Postby YL3AD » Tue Mar 28, 2017 5:58 pm

my face book page is Harry Harrison YL3JC . es ceru kads latviesu radio Amatieris atsutis man draudzibas uzaicinajumu

Sveiks, Harry!
Man gan šķiet, ka FACEBOOK nav sevišķi populārs latviešu HAM operatoru vidē, bet kas zin: komunicēt jāmācās gandrīz vai no jauna! Vecās metodes laikam taču lēnām atmirst. Žēl. Tāpēc arī es spītīgi NEVĒLOS komunicēt tāda veida "vietnēs". Vai tad ar Amatieru sakariem vien nepietiek?
Kādi Tavi panākumi "komunikāciju mākslas Interneta sadaļā", lūdzu?
Vai daudzi lūguši Tevi TUR draudzēties?

Man patika Tavi video no Balvu puses. Vai tos Tu filmē ar to savu "tableti"?
Kā Tu vari ar savu pirkstu nekļūdīgi parādīt (norādīt) "svarīgākos" punktus (vietas)?.
Jā, cik VISS kļuvis vienkārši un uzskatāmi izpildāms!
Apsveicu ar pirmajiem DX sakariem no Balviem!
73! Jānis, YL3AD
YL3AD

Return to Vispārīgas HAM radio diskusijas / General HAM radio discussions