Search found 49 matches

by YL5W
Tue Mar 05, 2013 3:11 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 5414

INFO

Aizsūtīju QSLs : YL2CZ , YL2JZ un YL3DR .
by YL5W
Thu Feb 28, 2013 8:48 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 5249

INFO

Aizsūtīju QSLs YL2BR , YL2TD un YL3FT .
Saņemts sūtījums no YL2SW .
by YL5W
Wed Feb 27, 2013 8:52 am
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 5511

INFO

Saņemtas QSLs no: DL - 3,43 kg , JA - 17,83 kg , M0URX - 142 g ,
RA - 2,01 kg , W - 1,81 kg , YU - 980 g un 454 g sīkos sūtījumos.
Saņemts sūtījums no YL2TD.
by YL5W
Wed Feb 13, 2013 5:13 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 1
Views: 5064

INFO

Aizsūtīju QSLs : YL2AJ , YL2AP , YL2AZ , YL2BJ , YL2QV , YL3AG , YL3GAO , YL3FT un YL3IQ .
by YL5W
Tue Feb 12, 2013 5:13 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 5313

INFO

Aizsūtīju QSLs : YL2DZ , YL2GC , YL2MF , YL2PJ , YL2GQT , YL2SW un YL2TD .
by YL5W
Mon Feb 11, 2013 11:43 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 5123

INFO

Saņemts sūtījums no YL2NJ.
by YL5W
Sun Feb 10, 2013 2:51 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 5342

INFO

Saņemtas QSLs no : DL - 5,2 kg , EA - 3,8 kg , EI - 155 g , F - 2 kg ,
HB - 410 g , I - 7,28 kg , OZ - 490 g , PY - 72 g , SV - 2,3 kg ,
TF - 60 g , VR2 - 85 g , XE - 133 g ,YO - 847 g , YV - 466 g , 4X - 80 g ,
sīkos sūtījumos - 243 g .
by YL5W
Sat Jan 26, 2013 11:11 am
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 5180

INFO

Saņemti sūtījumi no YL3BF un YL-RS-69.
by YL5W
Thu Jan 17, 2013 5:02 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 5187

INFO

Saņemts sūtījums no YL3FT.
by YL5W
Tue Jan 15, 2013 1:13 pm
Forum: QSL apmaiņa
Topic: INFO
Replies: 0
Views: 5291

INFO

Saņemts sūtījums no YL2QV.